Co w duszy gra... Słuchawki Gucci

17:11Dzisiaj przywitałam dzień z pięknym prezentem - słuchawkami wygranymi w konkursie Douglas organizowanym wraz z marką Gucci. Uśmiech nie znika mi z twarzy, ponieważ mimo niechęci do tak dużych słuchawek, tak dobrego brzmienia nie słyszałam już dawno. Nie spodziewałam się po wygranej takiego powera. Gucci zdecydowanie dało radę :)

Z muzyką jestem związana od dziecka, jest nieodłącznym elementem mojego życia. Szkoła muzyczna, do której uczęszczałam pozwoliła mi tylko odkryć i pokochać nieznane mi wówczas gatunki muzyczne. Obecnie mój gust muzyczny zmienił mi się o 180 stopni. Lubię utwory niekonwencjonalne, ale od czasu do czasu zrelaksuję się przy radiowych nowościach. Niech mi tylko ktoś powie, że nie lubi słuchać ulubionej muzyki! Czy to dla relaksu, satysfakcji, albo wywołania emocji. Muzyka jest z nami na co dzień i zapewne pozostanie z nami do końca. 
A tak prezentują się słuchawki już na uszach, nie są toporne co jest wielkim plusem!
Pisząc post przypomniał mi się stary imprezowy kawałek "Music Is My Extasy", który był numerem jeden podczas szkolnych dyskotek. Czy ktoś go jeszcze pamięta? Wraz ze starymi przebojami powracają wspomnienia, muszę przyznać, że całkiem dobrze jest odświeżać minione lata. 


A wy, jaki rodzaj muzyki preferujecie? 

Zobacz również

2 komentarze

  1. Świetne słuchawki! Gratuluję wygranej, ja ostatnio niestety nie mam szczęścia :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję bardzo! Nie ma co się poddawać, prędzej czy później szczęście powróci :)

      Usuń